MOJA ŠPECIALIZÁCIA a ponúkané doplnkové služby

hradny_kopec

Nakoľko sa pohybujem väčšinu svojho života v okolí Starého mesta v Bratislave kde som aj žil, tak sa špecializujem hlavne na predaj domov v tejto lokalite, predovšetkým ale na Hradný kopec, Slavín, Horský park, Palisády, Kolibu a Kramáre. Jedná sa o veľmi komplikované lokality z pohľadu predaja a mnoho majiteľov nehnuteľností predáva v tejto lokalite svoje domy veľmi dlhú dobu (niekedy sú to aj roky).

Postupne som v tejto lokalite predal množstvo domov a získal som hodnotné skúsenosti pri nadstavovaní správnej ceny a naučil som sa efektívne zvládať náročnú komunikáciu počas celého procesu s predávajúcimi, ale aj s kupujúcimi, čo mi napomáha úspešne ukončiť aj komplikované transakcie.

Väčšinu predajov v týchto lokalitách som uskutočnil po veľmi dlhom a náročnom procese, kedy majitelia buď neboli schopní predať svoju nehnuteľnosť sami, ale mnohokrát ani v zastúpení realitnej kancelárie. Ak by ste mali záujem o získanie podrobnejších informácií alebo by ste mali záujem o pomoc pri predaji Vašej nehnuteľnosti, tak Vám rad pomôžem. Neváhajte ma prosím kontaktovať na tel. čísle alebo emaily, ktoré sú uvedené v hornej časti tejto stránky.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Často ale predávam aj bežné byty v lokalite “širšie centrum” Bratislavy (Staré mesto a jeho okolie), nakoľko som v minulosti predal už niekoľko stoviek bytov. Pri predaji nehnuteľností sa sústreďujem hlavne na nadstavenie celého procesu predaja, aby bol profesionálny a v čo najvyššej kvalite, lebo to zásadne ovplyvňuje cenu nehnuteľnosti. V tomto úsilí mi pomáha môj tím spolupracovníkov a asistentov.

Po skúsenostiach s predajom množstva nehnuteľností počas mojej profesionálnej praxe, sa snažím ponúkať kvalitný, spoľahlivý a bezpečný servis. Právny servis v našej kancelárii REMAX Plus nám zmluvne zabezpečuje najväčší Notársky úrad v Slovenskej republike. Tieto právne služby sú dodávané so zárukou a aj s poistením, ktoré je v súlade s platnou legislatívou Slovenskej republiky.

Ďalej zabezpečujem svojim klientom aj kompletný servis pri financovaní kúpy nehnuteľnosti formou hypotekárnych úverov, cez zazmluvneného renomovaného dodávateľa, kde dokážeme klientovi vybaviť bezkonkurenčné podmienky.

fliega_fotka